Naskladnění Brainstorm, BUKI, novinky, ceny...

16.04.2021
od Marek Ťoupalík

Vážení obchodní partneři,

letošní rok, jak jistě všichni pociťujete, neprobíhá jako obvykle a mnoho nových "překvapení" nás ještě čeká.

Chci zde shrnout uplynulých několik měsíců a sdělit aktuální info...

Po brexitu byl přímo ovlivněn sortiment InsectLore a Brainstorm Toys.

U InsectLore a primárně u motýlích zahrádek je zásadní doba přepravy a tudíž jsme až do spuštění sezóny nevěděli jestli zasílání živých housenek bude nadále možné. První objednávka živých housenek však proběhla v tomto týdnu jen s akceptovatelným zpožděním a pokud tomu tak bude i nadále, tak se postupně naskladní celý sortiment a tuto sezónu, byť se zpožděním, rozjedeme. Momentálně chybějící položky zboží by zde mohly být začátkem května.

U Brainstorm Toys se dlouho čekalo na naskladnění klíčových položek z výroby a nyní je již podstatná část na našem skladě včetně několika novinek...

Jelikož s UK již nejsme v bezcelním vztahu, a protože rostou i ceny vstupů, tak logicky došlo ke zvýšení cen. U celého sortimentu Brainstorm Toys a InsectLore tak počítejte s novými cenami, které jsou již nastaveny na B2B. Může jít o navýšení v řádu 5-10%, výjimečně o něco více, proto si upravte i svoje ceny. 

Sortiment BUKI bude doskladněn během následujícího týdne, ceny u BUKI se zatím nemění a zboží bude doplňováno v pravidelných intervalech.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Všem přeji mnoho sil a pevnou vůli v této nejisté době.

Smart Toys s.r.o.
https://www.smart-toys.cz