Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK

ZMĚNY U MOTÝLÍCH ZAHRÁDEK

27.08.2018
od Marek Ťoupalík

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom se omluvili za možné potíže, které vznikly v posledních týdnech v souvislosti s omezením distribuce housenek u produků motýlích zahrádek. Extrémní počasí, které všichni zažíváme v kombinaci s "kvalitou" služeb české pošty měly bohužel přímý negativní dopad na úspěšnost doručování housenek v požadovaném stavu. Teplé počasí obecně vývoj housenek urychluje, ale tropické teploty nad 30°C jsou v kombinaci s delším transportem prakticky likvidační a housenky se kuklí ještě před doručením klientovi.

Oba nežádoucí faktory nás přinutily hledat jinou než standardní cestu housenek z farmy k zákazníkovi. To se nám podařilo a od příští sezóny bude cesta housenek z farmy ke klientovi bezpečnější, na extrémech počasí nezávislá, sledovatelná a možná i trochu rychlejší. Samotný proces objednání housenek bude z pohledu zákazníka stejný.

Bohužel zavedení těchto změn se neobešlo bez vícenákladů a proto jsme nuceni s okamžitou platností zvýšit doporučenou prodejní cenu většiny motýlích zahrádek a náhradních certifikátů.

Upravte si proto ceny ve svých nabídkách.

Kód Název Dop.prod.cena (vč.DPH)
01010SU Motýlí zahrádka (5 housenek) - Butterfly Garden 849
01070 Motýlí pavilón (10 housenek) - Giant Butterfly Pavilion 1299
01030 Motýlí pavilón (10 housenek) - Butterfly Pavilion 1299
01050 Motýlí školní sada (33 housenek) 1999
01020 Náhradní sada 5 housenek - certifikát 649
01230 Náhradní sada 33 housenek - certifikát 1499

https://www.smart-toys.cz/insect-lore/zive-motyli-sady/ 

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat

Marek Ťoupalík

Smart Toys s.r.o.
https://www.smart-toys.cz