Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK

Nový ceník 2017

31.01.2017
od Marek Ťoupalík

Vážení obchodní přátelé,

berte prosím na vědomí, že od 1.2.2017 vstupuje v platnost nový ceník, který najdete v informačním bloku (uvidíte po přihlášení v pravém sloupci).

Změny cen byly bohužel převážně směrem vzhůru, proto jim prosím věnujte zvýšenou pozornost. V cenách se promítly loňské pohyby v kurzech, které jednoznačně dopadly na celý prodejní řetězec. Zvýšenou pozornost prosím věnujte nabídce InsectLore, kde byly změny asi nejcitelnější.

V průběhu února a března budeme skladnit některé novinky a dříve vyprodané položky. O doskladnění vás budeme pravidelně informovat.

Aktuálně byl naskladněn náš jarně/letní sortiment InsectLore - tedy Motýlí zahrádky, životní cykly atp.

------------------------------------------

Nepřehlédněte novinku v našem sortimentu z konce loňského roku.

BubaBloon jsou měkké a veselé balónky určené jak pro ty nejmenší, tak pro jakoukoli jinou míčovou hru. Jde hlavně o patentovaný textilní potah BubaBloon (vyrobeno ve Velké Británii), který dělá z "běžného" latexového balónku odolný a přitom bezpečný produkt certifikovaný pro děti již od 4 měsíců. Celou nabídku a video naleznete zde...

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přátelským pozdravem

Smart Toys s.r.o.
velkoobchod hraček

www.smart-toys.cz
obchod@smart-toys.cz

tel: 608807817