Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK

NOVÉ motivy balónků BubaBloon

22.02.2017
od Marek Ťoupalík

Vážení obchodní přátelé,

naskladnili jsme nové motivy balónků BubaBloon pro rok 2017...

Pro ty, kdo ještě balónky BubaBloon nezařadili do své nabídky uvádím jejich hlavní vlastnosti...

Kvalita a certifikace - BubaBloon je certifikovaný a bezpečný produkt již pro ty nejmenší děti, což vyžaduje použití zdravotně nezávadných materiálů bez plastových nebo kovových částí, které by mohlo dítě spolknout nebo mu ublížit.
Jednoduchost a praktičnost - BubaBloon je originální textilní potah latexového nafukovacího balónku a jeho nafouknutí/vyfouknutí je otázkou několika desítek vteřin. To z něj dělá ideální hračku i pro cestování a díky své lehkosti a univerzálnosti ho lze použít prakticky kdekoliv.
Všestrané využití - prakticky všude uvnitř i venku... doma, na návštěvě, na dětské oslavy, na dovolené, pro školky, pro dětské koutky a centra a mnoho dalších možností vás jistě napadne.
Vlastnosti - BubaBloon je lehký a přitom pevný, tak akorát velký (cca 30cm), dobře se drží, využitelný pro malé i větší děti, vyroben z nezávadných materiálů
Údržba - výhodou balónků BubaBloon je kvalitní zpracování a možnost opakovaného využití. Za tím účelem je potah možné opakovaně prát. Součástí každého balónku jsou i dva náhradní nafukovací balónky.

Jak na to?
1. Zasuň balónek 2. Nafoukni a zatoč 3. Schovej dovnitř

Pokud k tomuto produktu budete mít jakýkoli dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat.

S přátelským pozdravem

Smart Toys s.r.o.
velkoobchod hraček

www.smart-toys.cz
obchod@smart-toys.cz

tel: 608807817