Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. Více informací v našich obchodních podmínkách. SOUHLASÍM

Jungle Ants - gelové mraveniště

pro kluky i holky, 14+ let, World Alive
MOC (vč.DPH): 599,00 
495,04  (bez DPH)
W4100
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Gelové mraveniště Jungle Ants je živý experiment pro mladé i starší entomology. Jungle Ants umožňuje studium života mravenců přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je umělou náhradou půdy, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren. Uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém.

Sada obsahuje nádobu s hotovým gelem o rozměrech 17x12x2cm (š/v/h), nádobku s instrukcemi pro nachytání mravenců v přírodě, lupu a tyčku pro vytvoření prvního tunelu. 

Sada je vhodná pro všechny nadšence a vědátory, pro školní a studijní účely, dále jako unikátní dekorace pracovního stolu. Vzhledem k originalitě tohoto produktu se jistě najdou i další možnosti využití.

Mravenci nejsou součástí této sady. Budete potřebovat 15-20 mravenců nachytaných v přírodě dle instrukcí v návodu a za dozoru dospělé osoby!

POZOR - Toto není hračka, vyžaduje dohled dospělé osoby a použití ochranných pomůcek!

KS/karton:
12
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
14+ let
Značka:
World Alive
EAN:
8437006044981