Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. Více informací v našich obchodních podmínkách. SOUHLASÍM

T.A.O.S. MEGA Forest Ant LED Antquarium

pro kluky i holky, 14+ let, T.A.O.S.
MOC (vč.DPH): 1.499,00 
1.238,84  (bez DPH)
MQFZL
Není skladem
Do oblíbených

MEGA Forest Ant LED Antquarium je největším modelem z řady technologických vychytávek firmy T.A.O.S.®. Gelové terárium je určeno pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je umělou náhradou půdy, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren. Uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém. Navíc je MEGA Forest Ant unikátním skleníkem, kde kromě života mravenců můžete pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část zároveň.

MEGA = terárium je super velké, největší z řady Forest Ant

LED = osvětlení je specialitou tohoto terária. Pomocí 4 RGB LED diod v základně se gel zbarvuje střídavě do červena, modra a zelena. LED světlo promění terárium v úžasnou podívanou i večer a za tmy.

Sada obsahuje speciální postup a ingredience na výrobu gelu! Postup výroby je jednoduchý a potřebujete pouze trochu vody a mikrovlnnou troubu. 

Sada je vhodná pro všechny nadšence a vědátory, pro školní a studijní účely, dále jako unikátní dekorace pracovního stolu. Vzhledem k originalitě tohoto produktu se jistě najdou i další možnosti využití.

Zajímavostí je, že stejný gel jako v MEGA Forest Ant byl přítomný na palubě kosmické lodi S.T.S. 107 při vzletu v květnu roku 2000. Průhledný gel umožnil sledovat a zkoumat mravence během vesmírného letu.

Sada obsahuje:
- průhledné MEGA terárium s víkem (rozměry včetně LED podstavce š26 x v22 x h6cm)
- vícebarevné LED osvětlení (4x RGB LED) zabudované v podstavci, napájení přes USB nebo baterie 3x LR44 (kabel USB ani baterie nejsou součástí)
- ingredience pro výrobu gelové náplně (postup výroby je velmi jednoduchý, popsáno v návodu nebo ukázka na youtube zde)
- semínka rostlinek
- dřevěná tyčka
- nádobka na chytání mravenců
- lupa
- český návod

Mravenci nejsou součástí této sady. Budete potřebovat 12-20 mravenců nachytaných v přírodě dle instrukcí v návodu a za dozoru dospělé osoby!

POZOR - Toto není hračka, vyžaduje dohled dospělé osoby a použití ochranných pomůcek!

KS/karton:
6
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
14+ let
Značka:
T.A.O.S.
EAN:
4260347581044