T.A.O.S. Forest Ant LEDized Antquarium

pro kluky i holky, 14+ let, T.A.O.S.
MOC (vč.DPH): 1.199,00 
990,91  (bez DPH)
AQFZL
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Forest Ant LEDized Ecoterrarium (známé u nás jako Antquarium) je jednou z mnoha technologických vychytávek firmy GLOBUS®. Gelové akvárium je určeno pro sledování a studium života mravenců přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je zároveň výživou mravenců, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren. Stejně tak uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém. Navíc je Forest Ant Ecoterrarium unikátním skleníkem, kde kromě života mravenců můžete pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část. Produkt je tak unikátním řezem do životního prostřední mravenců a rostlin.

LED osvětlení je specialitou toho terraria. Pomocí LED diod v základně se gel a vše v něm promění v úžasnou podívanou i večer a za tmy.

NOVINKOU je, že sada obsahuje speciální postup a ingredience na výrobu gelu! Děti tak mohou kromě sledování hmyzu a rostlinek rozšířit své znalosti i při výrobě gelu. 

Sada je vhodná pro všechny nadšence a vědátory, pro školní a studijní účely, dále jako unikátní dekorace pracovního stolu. Vzhledem k originalitě tohoto produktu se jistě najdou i další možnosti využití.

Zajímavostí je, že Forest Ant Ecoterrarium bylo přítomno na palubě kosmické lodi S.T.S. 107 při vzletu v květnu roku 2000. Průhledný gel umožnil sledovat a zkoumat mravence během vesmírného letu.

Sada obsahuje:
- průhledné akvárium
- LED osvětlení ve formě podstavce (baterie 3x LR44 nejsou součástí)
- ingredience pro výrobu gelové náplně (postup výroby je velmi jednoduchý a zvládne ho i dítě s dozorem dospělé osoby, případně ukázka na youtube zde)
- semínka rostlinek
- lupu
- semínka rostlin
- dřevěnou tyčku
- český návod

Rozměry antquaria: š17,5 x v13,5 x h3,5cm

Budete potřebovat 15-20 mravenců nachytaných v přírodě dle instrukcí v návodu za dozoru dospělé osoby!

Rozměry terraria: 17,5 x 3,5 x 13cm

POZOR - Toto není hračka, vyžaduje dohled dospělé osoby a použití ochranných pomůcek!

KS/karton:
24
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
14+ let
Značka:
T.A.O.S.
EAN:
4260347581013