Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. Více informací v našich obchodních podmínkách. SOUHLASÍM

Insect Lore Strašilka - Living Twig

pro kluky i holky, 3+ let, Insect Lore
MOC (vč.DPH): 699,00 
577,69  (bez DPH)
01060PP
Není skladem
Do oblíbených

Jedinečná přírodovědná sada - chov živých Pakobylek indických. Tento hmyz je známý tím, že jako mimikry používá svou podobnost s větvičkou a proto se mu také říká "chodící větvička".

S touto jedinečnou sadou zažijete vše od vyklubání strašilky z vajíčka, svlékání kůže tak jak poroste a také to hlavní - její schopnost imitovat své okolí a schovávat se v podobě větvičky. Bavte se s kamarády při hledání strašilky... je tam, ale která větvička to je? :-)

Pomocí přiloženého certifikátu si objednáte ZDARMA vajíčka a můžete začít. Objednávku pro zaslání vajíček lze zadat přes internet nebo poštou. 7 - 10 vajíček strašilky indické vám přijde ve vámi stanovený termín.

Po vylíhnutí se strašilka živí listy z rostlin dosažitelných v našem okolí, např. břečťan, ostružiník a hloh (rostliny nejsou součástí sady). Péče o strašilku je snadná a zvládne ji každý. 

Sada obsahuje:

1x trvanlivou uzavíratelnou síťku vysokou 30cm, s možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
1x pipeta pro dávkování nektaru
1x podrobný český návod
1x certifikát pro objednání 7-10 vajíček (objednat je lze přes internet nebo poštou)

Nejčastější otázky a odpovědi ke strašilkám a chovu nalznete zde...

KS/karton:
6
Období pro použití:
celoročně
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3+ let
Značka:
Insect Lore
EAN:
0735569010602