BUKI Vysílačky Walkie Talkie Messanger - dobíjecí baterie

pro kluky i holky, 8+ let, BUKI
MOC (vč.DPH): 1.799,00 
1.486,78  (bez DPH)
TW04
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Dětské vysílačky BUKI Walkie Talkie Messanger jsou úžasnou zábavou pro děti i dospělé. Hlasové vysílání je samozřejmostí, ale specialitou tohoto modelu je možnost posílat textové zprávy z jedné vysílačky na druhou. Pokud tedy nemůžete mluvit nebo nezastihnete kamaráda u své vysílačky, tak mu můžete napsat zprávu, třeba: "HNED SE MI OZVI". Psát můžete jako na běžné klávesnici a lze používat i emotikony (smajlíky).

Hlavní výhodou je kvalitní zpracování a funkce pokročilejších vysílaček a nabízí mnoho funkcí k nastavení. Dosah v otevřeném terénu je až 3km (pro posílání zpráv až 1km).  Narozdíl od podobných "walkie talkie" hraček, které nefungují pomalu ani z pokoje do pokoje je toto opravdu funkční záležitost! Ideální třeba na procházky do lesa nebo do přírody pro dobré spojení mezi členy výpravy. Vysílačky lze využít i pro rychlé spojení mezi domy, byty, chalupami, pokojíčky apod.

Vysílačky budou hezký dárek jak pro děti tak jako praktická pomůcka pro dospěláky. Vysílačky disponují 8mi kanály a každý kanál 120ti sub-kanály, což zaručuje, že budete mít pro spojení k dispozici vždy čistý signál bez rušení. Lze nastavit i funkci "volné ruce", která se používá podobně jako klasické "handsfree", kdy vysílačka sama rozpozná mluvený hlas a aktivuje vysílací režim.

Všechny funkce můžete sledovat na podsvíceném displeji.

Pro komunikaci více lidí lze použít libovolné množství vysílaček (i jiných typů v PMR pásmu), stačí když budou všechny nastavené na stejný kanál. 

Dosah: otevřený prostor až 4km, s překážkami v přírodě (stromy, lesy) až 2,5km, ve městě až 1,2km. Skutečný dosah závisí i na lokálním rušení a stavu baterií.

Vlastnosti:
Vysílací frekvence: 446MHz (čip PMR446)
Dosah až 3km pro hlasové vysílání a až 1km pro posílání zpráv
(vzdálenosti jsou uvedeny pro vysílání ve volném prostranství a bez rušivých faktorů, v městské zástavbě nebo při okolním rušení může vzdálenost úměrně klesat)
Počet kanálů: 8 (+120 sub-kanálů)
Funkce HANDSFREE pro volné ruce při vysílání
Funkce DUAL CHANNEL pro zesílení kvality signálu
Displej s podsvícením
Možnost nastavení hlasitosti nebo vypnutí zvuků
Možnost připojení sluchátek s mikrofonem
Šňůrka s karabinou pro bezpečné nošení
Originální dobíjecí baterie s nabíječkou
POZOR - produkt disponuje 6ti jazyky, ale nemá češtinu! Přepínat můžete mezi EN, DE, SP, IT, NL, FR.
Modely vysílaček TW01, TW02, TW03 a TW04 jsou mezi sebou kompatibilní

Sada obsahuje:
2x vysílačka
2 sady dobíjecích baterií (6x AAA 950mAh)
1x Nabíjecí adaptér s kabelem (nabíjí obě vysílačky najednou)
český návod

Vhodné pro děti od 8 let.

BUKI France jako výrobce a importér produktu do EU prohlašuje, že zařízení TW04 splňuje všechny požadavky pro provoz na území EU, pod vyhláškou 2014/5/EC Evropského parlamentu z 16.4.2014.

KS/karton:
6
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
8+ let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802104186