BUKI Závodní kuličková dráha Challenge

6+ let, BUKI
MOC (vč.DPH): 649,00 
536,36  (bez DPH)
PM858
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Kuličková dráha pro nadšené stavitele obsahující mnoho překážek a akrobatických prvků. Sestav si vlastní dráhu dle své fantazie nebo podle obrázkových plánů. Kulička musí zvládnout startovní odpal, dále zrychlovací sjezdy, zpomalovací retardéry, zatáčky, trychtýř, vodní překážku, propadliště a další nástrahy. S kamarády pak můžeš soutěžit čí kulička bude na konci dráhy rychleji.

Stavebnice tohoto typu rozvíjení motorických schopnosti a seznámení se základními fyzikálními vlastnostmi pohybující se kuličky.

Stavebnice se vyznačuje velmi kvalitním zpracováním a použitým materiálem. Odolný plast umožňuje opakované použití a dlouhé hodiny hraní.

Kuličkodráhy obecně patří mezi jedny z nejatraktivnějších stavebnic a děti si s nimi vydrží hrát dlouhé hodiny. Opakovaně spouští kuličky a pozorují jejich dráhu přes všechny překážky směrem k cíli. Stačí upravit několik dílků a dráha má hned jiný tvar.

Obrázkový návod obsahuje různě náročné varianty kuličkodráhy a další můžete vytvořit propojením více stavebnic nebo díky vlastní fantazii.

Obsahuje cca 50 dílků a 9 kuliček.

Pozor - tato kuličkodráha je kompatibilní s dráhou "BUKI Kuličková dráha MEGA s výtahem" (kód PM852) a "BUKI Kuličková dráha Marble Run" (kód PM854), které také naleznete v naší nabídce. Spojením obou kuličkodráh získáte téměř neomezené možnosti a mnoho dalších akrobatických prvků.

Vhodné pro děti od 7 let.

Představení produktů série BUKI Marble...

KS/karton:
6
Věk dítěte:
6+ let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802104124