Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK

BUKI Profesionální kadeřnické studio

pro holky, 8+ let, BUKI
MOC (vč.DPH): 1.199,00 
990,91  (bez DPH)
5401
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Dětské kadeřnické studio je originální hračka pro všechny budoucí kadeřnice. Základem je česací hlava s velmi kvalitními vlasy, které umožňují přirozené česání a úpravu jako u skutečných vlasů. Vlasy jsou tím klíčovým rozdílem a výhodou proti levnějším česacím hlavám, které mají obvykle jen nylonové vlasy a nelze s nimi reálně pracovat, protože se cuchají a trhají.
Profesionální kadeřnické studio nabízí top kvalitu a z hračky se tak stává praktická pomůcka, na které se dívky mohou naučit základní kadeřnické styly a následně je mohou použít i při úpravě svého účesu. K tomu účelu je součástí sady několik desítek kusů příslušenství (sponky, čelenky, nástroje, hřebeny atd.) a obrázkový návod s popisem 30ti různých účesů a s českým překladem. Navíc jsou k produktu k dispozici i instruktážní videa na youtube, které můžete otevřít pomocí QR kódu přímo z návodu.

Výška hlavy cca 30cm

Vhodné pro děti od 7 let

KS/karton:
4
Vhodné pro:
pro holky
Věk dítěte:
8+ let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802100324