BUKI Dětská kuše s terčem

pro kluky, 6+ let, BUKI
MOC (vč.DPH): 669,00 
552,89  (bez DPH)
BN015
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Konstrukčně velmi kvalitní a bezpečná dětská kuše. Šipky jsou opatřeny přísavkou a síla kuše je optimálně nastavena tak, aby byla střelba zábavná, v rámci možností přesná a přitom bezpečná. Tělo kuše je z kvalitního tvrzeného plastu, pružný list je z kovu. Natažení tětivy je jištěno pojistkou, která zamezuje samovolnému uvolnění tětivy. Teprve po vložení šipky je mechanismus připraven k výstřelu. Stačí zamířit a vystřelit. Své schopnosti si můžete hned vyzkoušet na terči, který je součástí obalu. Šipka se přisaje na jakýkoli hradký povrch, takže potenciálních cílů je mnoho. 

Kuše je vhodná jak pro vnitřní, tak pro vnější použití. Ideální hračka pro cesty na dovolenou, na chalupu apod. Může být zajímavým zpestřením a soutěžním nástrojem pro deštivé dny atd.

Sestavení kuše je snadné a zvládne to i dítě za dohledu dospělé osoby.
Součástí je 6ks šipek s přísavkou a terč o průměru 25cm. Terč lze zavěsit nebo postavit pomocí skládacího stojanu na zadní straně terče.

Hračku lze použít pro soutěžní střelbu na přesnost (horizontální i vertikální) na vzdálenost cca 6-10m. Ideální na sestřelování plechovek a jiných předmětů (nejsou součástí).

Doporučeno pro věk 6+

KS/karton:
6
Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
6+ let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802104094