Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK

BUKI Kreslení MANDAL - luxusní sada

pro kluky i holky, 6-8 let, BUKI
MOC (vč.DPH): 599,00 
495,04  (bez DPH)
23611
Není skladem
Do oblíbených

Kreslení mandal patří mezi kreativní a relaxační aktivity a při jejich kreslení můžete zažívat blaholibé pocity a uklidnění. K tomuto účelu vznikla luxusní sada BUKI Kreslení mandal, která obsahuje celkem 50 předkreslených vzorů mandal v samostatném úhledném sešitu spolu s 5ti kvalitními fixami. Každá fixa má dva hroty, tenký pro vybarvování jemných motivů a tlustší pro větší výplně. Celá sada je přenosná v uzavíratelném pevném deskovém pouzdře, takže si ji můžete vzít kdykoli s sebou na dovolenou nebo k babičce.

Výborný dárek pro kreativní děti.

Vhodné pro děti od 8 let

Slovo mandala znamená kruh nebo dokonce magický kruh a ačkoli pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy. V moderních dějinách je mandala dle posvátné geometrie (semeno života) půdorysem nejvyšší budovy světa v Dubaji.

KS/karton:
6
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802101222