Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. Více informací v našich obchodních podmínkách. SOUHLASÍM

BUKI Můj kouzelnický hrad

pro kluky i holky, 3+ let, BUKI
MOC (vč.DPH): 899,00 
742,98  (bez DPH)
6061
Skladem
Přihlásit se...

Pro objednání je nutné být přihlášen.

Do oblíbených

Jedinečná sada pro začínající mladé kouzelníky. Kouzelnický hrad je skvělý nástroj pro naučení a následné předvádění kouzel pro děti již od 4 let. Triky jsou snadno zapamatovatelné a přitom v kombinaci s tajemným kouzelnickým hradem působivé. Po zvládnutí triků je kouzelnický hrad ideální pro malé vystoupení na dětských oslavách, mezi kamarády nebo při různých společenských příležitostech. Mezi 10 pospaných triků (kouzel) patří například zmizení kuličky v kouzelném šuplíku, teleportování kuliček z jednoho místa hradu na jiné a další.

Pomocí 10ti obrázkových karet se děti snadno naučí postup a při své kouzelnické šou pak ohromí své publikum. K dispozici je i video návod ke každému triku, stačí pomocí chytrého telefonu nebo tabletu naskenovat QR kód z návodu.

U menších dětí se doporučuje dohled dospělého a pomoc při zvládnutí jednotlivých triků. Jako každý kouzelnický trik, i zde je důležitý trénink a trpělivost, které jsou ale následně odměněny potleskem publika.

Sada obsahuje:
- kouzelnický hrad (40x25x12cm)
- kouzelnickou hůlku
- různé typy kuliček pro jednotlivé triky
- 10 obrázkových karet s triky

Součástí je originální obrázkový návod s českým překladem.

Sada je vhodná pro děti od 4 let.

KS/karton:
6
Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3+ let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802102304